Magyar Tudomány- és Innováció-menedzsment Alapítvány
tudomanyesinnovacio.com
Példa cím
Lorem ipsum

a Magyar Tudomány- és Innováció-menedzsment Alapítvány
​pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

TITKÁRSÁGVEZETŐ

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
• Pályázatok adminisztratív és pénzügyi feladatainak ellátása, irányítása;
• Pályázatokhoz kapcsolódó postai ügyintézés,
• Kapcsolattartás a szakmai-tudományos élet hazai képviselőivel, partnerekkel,
• Pályázatírás során a Kuratórium munkájának segítése,
• Pályázati előkészítések gazdasági és szakmai beszámolójának elkészítésében való részvétel;
• Rendezvények, konferenciák szervezése során az Alapítvány munkájának segítése;
• A vezetői munkához szükséges asszisztensi, személyi titkári feladatok elvégzése,
• a vezető személyközi kommunikációjához kapcsolódó reprezentációs feladatok ellátása,
• korszerű ügyviteli és kommunikációs eszközök, információforrások kezelése,
• a vezetői megbeszélések, találkozások egyeztetése, ütemezése; a kapcsolatok koordinálása,
• határidős és ad hoc feladatok gyors és precíz elvégzése, elvégzésének koordinálása,
• vendégek fogadása,
• telefonhívások kezelése.
• Minden más aktuális feladat, amelyet a Kuratóriumi Elnök delegál.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGEK KOMPETENCIÁK:
• Megkezdett felsőfokú tanulmányok,
• Önálló, gyors, megbízható és precíz munkavégzés,
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
• Magabiztos MS Office (elsősorban Word és Excel) felhasználói szintű ismeretek,
• Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikáció,
• Rugalmas és empatikus személyiség.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
• Felsőoktatási szervezetnél, kormányzati szerveknél, háttérintézményeknél szerzett munkatapasztalat,
• Gazdasági végzettség és / vagy tapasztalat és / vagy tanulmányok,
• Nyelvtudás,
• Európai Uniós és hazai pályázatok során szerzett tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:
• Fiatalos munkakörnyezet,
• ​Fejlődési lehetőséget szakmailag és a vezetésben,
• ​Széleskörű tapasztalatszerzés lehetőség, magas online feladatvégzés-arány (próbaidőt követően)
• Rugalmas munkaidő,
• Fejlődési lehetőség.

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
• Adminisztráció, Irodai munka
• Titkárságvezető
• Gazdasági elszámolások
• Rendezvényszervezés

HETI MUNKAIDŐ:
20 óra

ÉRDEKLŐDÉS, JELENTKEZÉS:
2022. február 16-ig az alapitvany@tudomanyesinnovacio.com címre küldött önéletrajzzal és motivációs levéllel. Érdeklődni telefonon, a +36304462391-es telefonszámon lehet.

AZ ÁLLÁS KEZDÉSÉNEK VÁRHATÓ IDŐPONTJA:
Kiválasztást követően akár azonnal.